Sıkça Sorulan Soru

Rezervasyon sistemi nasıl çalışıyor?

Kiralamak istediğiniz aracı yada kullanmak istediğiniz servisi seçerek size uygun araca ve servise ulaştıktan sonra, gerekli bilgileri girerek rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Rezervasyonumun onaylandığını nasıl öğrenebilirim?

Rezervasyonunuz onaylandığında size bununla ilgili olarak bir e-posta ve sms gelecektir.

Araç rezervasyonumun onayladığını nasıl anlayabilirim?

Poycar.com web sitemiz üzerinden araba kiralama işlemi gerçekleştirmiş tüm misafirlerimizin kiralama işlemi sırasında belirttikleri e-posta adresine e-posta ile ve cep telefonlarına SMS ile konfirmasyon bilgisi iletilmektedir. Bu nedenle, misafirlerimizin rezervasyon esnasında tüm bilgilerini eksiksiz ve doğru iletmeleri önemlidir.

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?

0850 480 0886 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile de rezervasyon iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, kiralamanızın alış saatine 24 saatten daha az zaman kalması ya da rezervasyon iptal edilmeksizin aracın teslim alınmaması durumunda kiralama fiyatının iadesinde kesinti yapılmaktadır. Rezervasyon iptal işlemleri kurallarının detayları için Poycar araç kiralama sözleşmesi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kiraladığım aracı teslim almak için ofise geldiğimde nelere dikkat etmeliyim?

Misafirlerimiz seçimlerini yapmış oldukları araçları, rezervasyon yaptırırken belirttikleri ofislerden almak için ofisimize geldiklerinde; araç kiralama sözleşmesi imzalayacaklardır. Sözleşmenin geçerli olabilmesi için yanınızda sürücü belgeniz, kimliğiniz ya da geçerli pasaportunuz ve en az provizyon bedeli kadar limiti olan kredi kartınız bulunmalıdır. Ayrıca, ikamet adresiniz ve telefon bilgileriniz sözleşmenize kaydedilecektir. Ofisimizden ayrılmadan önce mutlaka kiralama sözleşmenizin bir nüshasını yetkili arkadaşlarımızdan isteyiniz.
 

Günlük kilometre limitini aştım.

Günlük kilometre limitini aşan misafirlerimize, günlük kiralama bedeline ek kilometre aşım bedeli yansıtılabilir. Araçların kat ettiği mesafe miktarı; imalatçı firmalar tarafından araçlara yerleştirilen kilometre saatinin okunması ile belirlenir. Araca konulan kilometre saatinin bozulması halinde, yapılan yolculuğun haritadaki mesafesi üzerinden kilometre ücreti belirlenir.

Araçlarınızda trafik sigortası, kasko var mı?

Filomuzdaki tüm araçlarımızın trafik sigortası ve kaskosu bulunmaktadır.

Telif Hakkı ® 2024 Poycar.com Tüm Hakları Saklıdır.
Hakkımızda   |    Yardım   |    Poycar Partner   |    Gizlilik   |    Kişisel Verilerin Korunması   |    Araç Kiralama Koşulları   |    İletişim   |    Blog   |    Kariyer